Szukając Adama

Znalezione obrazy dla zapytania szukajac adama

 

Grodziska Grupa Akademicka Klema szykuje się do wystawienia w mieście sztuki przygotowywanej z dużym rozmachem. Będzie ona oparta na historii świętego brata Alberta.

Klema to Wspólnota działająca przy kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Grodzisku Mazowieckim, Gromadzi młodzież maturalną i akademicką. W tym momencie składa się ona z ponad 50 aktywnych członków. – Za cel stawiamy sobie radosne głoszenie Dobrej Nowiny poprzez dzielenie się otrzymanymi darami i talentami z mieszkańcami Naszej parafii, a także całego Grodziskiego Dekanatu – mówi Mateusz Wnuk, prezes Klemy.

– Szukając Adama to nie tylko niezwykła historia świętego brata Alberta, ale przede wszystkim opowieść o poświęceniu dla drugiego człowieka, pokonywaniu życiowych trudności i własnych ograniczeń. Poruszający dramat oparty na Bratu Naszego Boga – Karola Wojtyły. Jest to dzieło skłaniające do refleksji, obok którego trudno przejść obojętnie – reklamują spektakl organizatorzy.

Premiera odbędzie się  7 maja o godz. 19.00 w grodziskim centrum kultury. Drugi pokaz zaplanowano na 14 maja o godz. 16.00 w kościele przy ul. Piaskowej tym samym miejscu. Wstęp na oba wydarzenia jest wolny.